Long Half Short
Export   Vše Jednotlivci Dvojice  Kategorie: Vše Ženy Muži Mix Dogtrekking muži Dogtrekking ženy
Place TEAM KATEGORIE NO JMENO PRIJMENI NO2 JMENO2 PRIJMENI2 FINISH CHP CHP1 - Klentnice CHP2 - Horní Věstonice CHP3 - Luční Bouda CHP4 - Pec pod Sněžkou Cíl CHP - Náhradní
1 MHR Muži 121 Ladislav Tuček 122 Jakub Pašek 06:29:52 03:41:13 04:31:29 06:29:52
2 ELEVEN RUN TEAM Muži 147 Radek Steklý 148 Jan Žaloudek 06:44:58 03:48:00 04:40:10 06:44:58
3 Běhejsepsem.cz Dogtrekking muži 996 Vlastimil Vágner 0 06:48:44 03:56:05 04:51:12 06:48:44
4 BESKYD-NATURAL Muži 135 Tomáš Klimša 136 Jan Ďuk 07:01:44 03:50:27 04:46:37 07:01:44
5 Paštikáři Muži 211 Daniel Howard 212 Nikola Ivanov 07:04:19 04:07:37 05:07:31 07:04:19
6 mujfyzioterapeut.cz Muži 115 Jan Neuwirth 116 Martin Macíček 07:06:58 03:50:22 04:53:37 07:06:58
7 Pohunci na výletě Muži 161 Patrik Jedlička 162 Lukáš Jelšík 07:19:47 04:08:31 05:13:20 07:19:47
8 BROTHERS Muži 113 Petr Kacar 114 Ondřej Kacar 07:21:24 04:06:52 05:13:21 07:21:24
9 Vinotéka U Karla Frenštát p. R. Muži 209 Jakub Ambros 210 Vlastimil Lysák 07:32:43 04:03:16 05:13:48 07:32:43
10 Smraďoch Dogtrekking muži 597 Adam Kožoušek 0 07:44:17 04:24:13 05:21:56 07:44:17
11 Dogtrekking ženy 997 Dominika Slavotínková 0 07:50:30 04:25:21 05:31:51 07:50:30
12 Lázeňští Šviháci Poděbrady Dogtrekking muži 598 Tomáš Bulant 0 07:55:26 04:25:25 05:32:40 07:55:26
13 MAGNA-TINT Tým Muži 111 Michal Černý 112 Martin Mazur 07:56:43 04:37:21 05:43:30 07:56:43
14 Mařáci Mix 31 Miroslav Pšenica 32 Markéta Majkusová 07:57:56 04:34:07 05:32:59 07:57:56
15 PiKo team (Pipin+Korys) Muži 155 Pavel Slepica 156 Pavel Koranda 07:59:22 04:38:33 05:45:14 07:59:22
16 FARMTEC TEAM Mix 25 Jana Brydlová 26 Patrik Tmej 08:03:03 04:39:26 05:46:07 08:03:03
17 Trailrun.cz - Laky Team Mix 5 Roman Němec 6 Zuzana Hofová 08:05:48 04:48:40 05:52:47 08:05:48
18 Dranti Muži 127 Stanislav Ondruch 128 Martin Křenek 08:10:46 04:16:09 05:23:34 08:10:46
19 Hoe team Mix 9 Pavlína Grygarova 10 Klement Rečlo 08:20:52 04:50:54 05:59:55 08:20:52
20 Šogorisa Muži 237 Jiří Špaček 238 Adam Koudela 08:22:40 04:47:48 05:54:40 08:22:40
21 Frenstat Runners Muži 185 Martin Turek 186 Silvester Pastucha 08:22:51 05:11:28 06:14:33 08:22:51
22 42 Mix 21 Petr Kopeček 22 Barbora Macurová 08:26:29 04:34:23 05:45:20 08:26:29
23 Dan nestíhá Kubovi Muži 63 Daniel Dvořák 64 Jakub Strnadel 08:28:13 04:51:49 06:05:51 08:28:13
24 Mamky v pohybu Ženy 273 Petra Burešová 274 Markéta Máchová 08:35:08 05:04:02 06:08:40 08:35:08
25 TJ Trojanovice Bystré Muži 159 Tomáš Střalka 160 Radek Střalka 08:38:11 04:47:03 05:53:08 08:38:11
26 NA POHODU Muži 137 Daniel Hromádko 138 Richard Holý 08:47:17 04:44:53 05:57:49 08:47:17
27 HavRun Muži 141 Martin Skřížala 142 Nikola Vavrous 08:48:28 05:02:21 06:17:22 08:48:28
28 Klucí z Pejru Muži 153 Petr Koňák 154 Jiří Daňkovský 08:48:38 05:06:36 06:17:14 08:48:38
29 Dogtrekking ženy 607 Iva Pivodova 0 08:49:24 05:04:44 06:09:01 08:49:24
30 LAŇKY Ženy 281 Petra Sedláčková 282 Dobromila Běčáková 08:55:00 05:12:55 06:24:42 08:55:00
31 iNováčci Muži 235 Petr Bílek 236 Jakub Zapletal 09:02:25 04:41:51 05:54:59 09:02:25
32 BĚŽCI MORAVANY Muži 129 Marek Svoboda 130 Martin Zezula 09:03:50 05:18:30 06:31:56 09:03:50
33 SRTG Nové Strašecí Muži 117 Jan Čížek 118 Rostislav Minařík 09:05:59 05:07:23 06:19:20 09:05:59
34 MV trail team Muži 157 Vladan Němec 158 Marek Štěpán 09:09:43 05:16:31 06:38:36 09:09:43
35 Madeja sport Ostrava Ženy 245 Lucie Samcová 246 Veronika Martínková 09:10:19 05:12:30 06:23:40 09:10:19
36 Luky team Chodov Dogtrekking muži 595 Jiří Valjent 0 09:12:24 06:09:38 09:12:24
37 TJ Magla Muži 163 Aleš Sedlák 164 Petr Flousek 04:25:31 05:34:29
38 Černí Vorli Muži 165 Lubomír Černý 166 Tomáš Vorlický 09:15:24 05:38:03 06:44:18 09:15:24
39 Smrkles Mix 39 Kristián Škoda 40 Jana Nenutilová 09:16:51 05:35:52 06:45:49 09:16:51
40 #cursusadvictoriam Muži 179 Vojtěch Razima 180 Jan Hejda 09:22:36 05:19:48 06:40:42 09:22:36
41 SK Černé plíce MIX Mix 27 Ondřej Buba 28 Veronika Burňová 09:27:17 05:27:27 06:46:04 09:27:17
42 DMK Team (Dost mladí kluci) Muži 223 Martin Mach 224 Petr Šimek 09:35:25 05:26:05 06:47:03 09:35:25
43 Vítr v trubici Rock Point Muži 119 Petr Chmiel 120 Miroslav Janota 09:36:56 05:16:27 06:29:48 09:36:56
44 Tarahurama Muži 143 Radek Fišera 144 Zbyněk Hanuška 09:40:09 05:24:01 06:34:18 09:40:09
45 ROYAL BAY tým Dogtrekking ženy 603 Helena Bayerová 0 09:40:28 05:28:54 06:47:04 09:40:28
46 Už tam budem? Mix 23 Blanka Doleželová 24 Marián Humený 09:41:28 05:45:19 06:58:27 09:41:28
47 VODNOH Muži 139 Marek Vodenka 140 Michal Nohejl 09:41:42 05:29:24 09:41:42
48 FidoTeam Mix 11 Michal Kiša 12 Lenka Liberdová 09:41:51 05:35:14 06:56:06 09:41:51
49 Benešováci Muži 173 Petr Svoboda 174 Radim Janeček 09:44:11 05:32:17 06:55:49 09:44:11
50 BlackDog Mix 41 Belinda Kaiser 42 Tomáš Ryška 09:46:04 05:43:48 06:59:05 09:46:04
51 Banketky Ženy 289 Ivana Kopková 290 Zuzana Zbranková 09:51:24 05:41:58 07:02:29 09:51:24
52 OB Chrast Muži 177 Milan Klvaňa 178 Pavel Vítek 09:55:49 05:23:50 06:40:32 09:55:49
53 Mix 1044 David Hrůza 1045 Lenka Fišar 09:57:56 05:59:10 07:12:50 09:57:56
54 JAR-DA Muži 231 Jaroslav Charvát 232 Dalibor Charvát 10:00:05 05:51:28 07:08:58 10:00:05
55 Lada a Jitka Ženy 255 Lada Straková 256 Jitka Zapletalová 10:01:04 05:37:23 06:58:44 10:01:04
56 No Tears - No Fears Muži 239 Petr Vojtík 240 Tomáš Carda 10:04:42 05:48:42 07:15:47 10:04:42
57 AK Poděbrady Dogtrekking muži 596 Petr Klubíčko 0 10:04:52 05:44:57 07:03:08 10:04:52
58 Bezejmenný Mix 91 Václav Harmáček 92 Kamila Ledererová 10:06:35 05:47:52 07:08:38 10:06:35
59 káva a bazén Muži 171 Jan Běčák 172 Jiří Matějka 10:11:55 05:53:20 07:15:05 10:11:55
60 1+1 Mix 17 Miroslav Vrobel 18 Pavlína Andrlová 10:14:01 05:50:50 07:11:45 10:14:01
61 P.T. volá: DOMŮ! Mix 33 Petr Jorníček 34 Táňa Funioková 10:16:46 05:36:57 07:00:07 10:16:46
62 Gumošvestky Muži 189 Jan Chládek 190 Vojtěch Kápl 10:19:42 05:48:26 07:13:28 10:19:42
63 Mix 1024 Miroslav Skála 1025 Zuzana Skálová 10:22:46 06:04:02 10:22:46
64 OPAK Běhání Muži 203 Ondřej Kaláb 204 Pavel Kaláb 10:25:17 06:06:34 07:28:02 10:25:17
65 MarWaL Mix 65 Mitrengová Nina 66 Rostislav Walica 10:25:26 06:06:43 07:31:46 10:25:26
66 R&M Muži 201 Roman Filipek 202 Michal Hlavačka 10:26:44 05:38:57 07:01:39 10:26:44
67 Goroli na horách Muži 187 Jaroslav Stebel 188 Michal Heczko 10:30:51 06:17:23 07:29:59 10:30:51
68 BeSTYE Muži 183 Tomáš Zahradník 184 Roland Turek 10:31:38 06:01:34 07:22:51 10:31:38
69 B.I.S. Mix 101 Ivana Sotorníková 102 Jan Barabáš 10:35:42 05:51:41 07:24:33 10:35:42
70 Bowie a já Dogtrekking muži 594 František Směja 0 10:38:27 06:32:34 07:46:29 10:38:27
71 Chilli Team Muži 241 Petr Tihelka 242 David Ryšavý 10:44:18 06:32:25 07:48:41 10:44:18
72 JOCHYMEK Mix 19 Marian Jochymek 20 Danuta Jochymek 10:44:51 05:56:02 07:19:48 10:44:51
73 Kája+Karel Mix 103 Martina Kaštylová 104 Martin Hausknecht 10:45:40 06:39:34 08:03:45 10:45:40
74 M & A Muži 181 Martin Moškoř 182 Antonín Kohut 10:48:25 06:19:26 07:41:36 10:48:25
75 SRTG Prostějov Muži 207 David Přikryl 208 Jiří Kadlčík 10:51:46 06:05:48 07:36:16 10:51:46
76 STS Chvojkovice Brod Muži 167 Petr Mladěnka 168 Miroslav Berger 10:53:24 06:17:31 07:31:08 10:53:24
77 Hlavex Muži 243 Matěj Šimek 244 Martin Valihrach 11:03:27 05:55:14 07:29:23 11:03:27
78 T.R.A.I.L. Mix 45 Aleš Lutonský 46 Ludmila Maňáková 11:03:38 06:09:49 07:40:29 11:03:38
79 Lehká noha Mix 69 Miroslav Niedoba 70 Petra Havlíčková 11:09:48 06:25:04 07:52:56 11:09:48
80 HBT Muži 233 Martin Kreidl 234 Miroslav Gottvald 11:11:45 06:34:35 07:59:54 11:11:45
81 Šikulíny Ženy 251 Rozálie Rašovská 252 Michaela Popová 11:12:19 06:06:24 07:30:16 11:12:19
82 PEVEL Ženy 247 Iva Petrušková 248 Michaela Veličková 11:13:52 06:20:35 07:44:33 11:13:52
83 fit 4MA Muži 975 Martin Svoboda 976 Josef Zoderer 11:16:03 05:48:08 07:14:21 11:16:03
84 střelení blbě trefení Mix 59 Denisa Opletalová 60 Michal Šafář 11:23:45 06:02:41 07:36:36 11:23:45
85 Beskydské Bestie Muži 197 Libor Morong 198 Martin Ryška 11:24:08 06:42:43 08:07:53 11:24:08
86 Dogtrekking ženy 1054 Martina Víšová 0 11:25:20 06:25:13 07:56:21 11:25:20
87 M a M Mrožnov Mix 37 Martin Vlček 38 Marcela Lacinová 11:25:57 06:32:15 08:02:57 11:25:57
88 DVĚ SESTRY Ženy 279 Kamila Hiľovská 280 Tereza Kulštejnová 11:31:50 06:21:28 08:31:31 11:31:50
89 Moravští šašci Muži 205 Robert Němeček 206 David Melich 11:52:38 07:18:01 05:03:50 11:52:38
90 ...a zase to Tempíčko... Ženy 287 Blanka Šafránková 288 Alena Tomečková 11:59:46 06:58:33 08:27:43 11:59:46
91 Muži 191 Tomáš Ligač 192 Martin Hájek 12:00:52 06:23:57 08:15:06 12:00:52
92 TJ DRUŽBA Muži 145 Jozef Vojtek 146 Vlastimil Šrot 12:03:28 07:18:06 08:43:20 12:03:28
93 Dáme to pod 12 hodin? Muži 125 Ondřej Mališ 126 Petr Tobola 12:04:20 07:06:43 08:36:11 12:04:20
94 Ženy 1016 Jesika Schneiderková 1017 Karolína Kuřecová 12:13:04 07:06:34 08:42:55 12:13:04
95 Power_&_Will Mix 89 Miroslav Grim 90 Darina Slováčková 12:13:31 07:05:34 08:36:20 12:13:31
96 Zaječí tlapička Mix 47 Jiří Glaser 48 Veronika Pindorová 12:19:15 07:53:42 09:21:37 12:19:15
97 Sivačik Ostravski Muži 133 Stanislav Lička 134 Tomáš Kubečka 12:19:32 07:15:18 08:47:57 12:19:32
98 Švára team Muži 149 Radim Zubalík 150 Zdeněk Hojač 12:27:08 07:05:11 05:11:34 12:27:08
99 Ti poslední Mix 67 Sandra Siostrzonková 68 Dominik Vébr 12:31:13 07:12:21 08:47:24 12:31:13
100 Mix 13 Jana Glozová 14 Josef Gloza 12:33:07 07:28:30 09:00:22 12:33:07
101 Vezmem to šusem Muži 199 Tomáš Blažek 200 Bronislav Vymazal 06:20:58 07:55:32
102 To je jedno Muži 227 Michal Jančík 228 Jaroslav Bočán 12:33:37 07:34:26 09:07:37 12:33:37
103 Látalíci Mix 87 Veronika Látalová 88 Radovan Látal 12:35:08 07:16:43 08:50:16 12:35:08
104 Hýbaj sa !!! Mix 57 David Slauer 58 Petra Černá 12:41:02 07:14:21 08:49:18 12:41:02
105 SSPK Muži 123 Michal Vysoudil 124 Petr Krahulík 12:45:08 07:19:22 09:09:18 12:45:08
106 Horal a Horalka Mix 61 Petr Gorzolka 62 Kristina Michalská 06:48:08 08:40:17
107 Mokrý banditi Mix 43 Andrea Jelínková 44 Petr Pitron 12:48:09 07:29:48 09:22:02 12:48:09
108 Loudové Muži 221 Vaclav Kuklik 222 Jiri Vobora 12:48:37 07:06:09 08:49:00 12:48:37
109 Pošuci Muži 215 Petr Nawrat 216 Aleš Bergmann 12:56:35 07:20:40 08:49:10 12:56:35
110 Kinben team Mix 95 Romana Stará 96 Ondřej Starý 12:59:31 07:35:26 09:13:06 12:59:31
111 Briard Team Dogtrekking muži 592 Martin Dítě 0 13:03:31 07:14:54 08:52:21 13:03:31
112 Tudlenudle Mix 51 Kateřina Žďárská 52 Tomáš Jároši 13:09:00 07:50:57 09:17:07 13:09:00
113 Verner team Mix 15 Jan Verner 16 Lenka Vernerová 13:12:39 07:06:23 08:55:01 13:12:39
114 Jedině Hrabyně Dogtrekking muži 601 Martin Gürtler 0 13:14:58 07:57:10 09:29:35 13:14:58
115 ZBOND 007 Muži 195 Zbyněk Veselý 196 Ondřej Horák 13:18:53 07:49:08 09:23:06 13:18:53
116 SRTG Havířov Ženy 285 Zuzana Škorvánková 286 Eva Műllerová 13:21:27 07:26:40 09:13:38 13:21:27
117 Birds Mix 53 Tomáš Ptáček 54 Radmila Andrýsková 13:21:57 07:53:55 09:19:56 13:21:57
118 TJ Kotěhůlky Muži 175 Petr Juříček 176 Vojtěch Goláň 13:28:43 07:53:12 09:31:55 13:28:43
119 DRAČICE Ženy 269 LENKA HEJČOVÁ 270 PETRA NOVOBILSKÁ 13:30:07 07:59:38 09:39:55 13:30:07
120 Zuza a Přemek Mix 79 Zuzana Bílková 80 Přemysl Noga 13:33:54 07:59:22 09:43:00 13:33:54
121 Moëtteam Ženy 267 Vendula Zajícová 268 Marie Bieleszová 13:36:38 08:26:48 09:52:27 13:36:38
122 MaT Muži 998 Matěj Krúpa 999 Tomáš Krúpa 13:39:21 07:35:04 09:13:48 13:39:21
123 Gaučáci Mix 77 Helena Uhrová 78 Jan Hořák 13:42:32 07:53:00 09:45:45 13:42:32
124 párci z Beskyd Muži 277 Emil Milata 278 michalBabeta Simu 06:53:44 08:27:38
125 Vojkovští Mix 991 Richard Vojkovský 992 Veronika Vojkovská 13:48:36 07:45:19 09:40:01 13:48:36
126 VJEDNOMCUPÉ Ženy 249 Alice Mikešová 250 Barbora Vaculíková 14:01:00 07:47:43 09:31:23 14:01:00
127 Dvě Ženy 257 Hana Žitná 258 Simona Seeburger 14:06:18 08:29:39 10:15:18 14:06:18
128 FIHA Mix 1048 Filip Bábor 1049 Hana Báborová 14:10:19 08:23:42 05:58:45 14:10:19
129 Loudalove Mix 75 Radoslav Pesau 76 Nikola Georgova 14:14:58 08:15:29 09:51:42 14:14:58
130 Beskydský Kračun a neběžecký kroužek Mix 105 Petr Belas 106 Zdeňka Máchová 14:26:47 07:53:28 09:53:52 14:26:47
131 Los Lopatos Ženy 253 Eva Kaznicová 254 Lucie Murasová 14:27:39 07:19:41 09:06:40 14:27:39
132 Ženy 275 Martina Kaznicová 276 Petra Kubíková 14:27:42 07:50:10 09:29:54 14:27:42
133 První sníh na Lysé Mix 35 Martin Štilárek 36 Lenka Borkovcová 14:38:57 08:21:17 10:12:59 14:38:57
134 DobroDošli Mix 29 Josef Dohnal 30 Daniela Dohnalová 14:55:17 08:22:40 10:06:38 14:55:17
135 Lovci Mamutů Mix 81 Lucie Chytilová 82 Stanislav Chytil 15:11:28 08:38:24 10:33:37 15:11:28
136 varani Mix 83 Tereza Varady 84 Adam Varady 07:42:43 09:16:43
137 BK jeleni Mix 49 Aleš Holcman 50 Miroslava Holcmanová 15:22:19 08:22:13 10:15:38 15:22:19
138 Jamn and Vamn Muži 229 Jan Pova 230 Viktor Budoš 15:32:08 08:00:24 10:03:36 15:32:08
139 Kulíšci Mix 99 Lucie Marciňová 100 Tibor Saj 15:34:35 08:01:07 10:15:51 15:34:35
140 RunningPeople Mix 7 Roman Jahelka 8 Pavla Mathauserová 15:42:42 09:29:18 11:17:13 15:42:42
141 Dým Tým Muži 217 Dušan Plánka 218 Petr Puškáč 16:16:04 09:14:29 11:12:10 16:16:04
142 Piškvorky Muži 213 David Dorotík 214 Martin Varyš 16:16:08 09:14:21 11:12:05 16:16:08
143 Podgarliny Muži 225 Zdeněk Walek 226 Tomáš Kolarczyk 16:30:46 08:56:06 10:50:29 16:30:46
144 Dogtrekking muži 591 Jiří Kalous 0 16:58:55 10:02:29 12:01:31 16:58:55
145 Sun Rock Team Dogtrekking muži 599 Vlastimil Klik 0 09:19:49 11:30:38
146 Nebisagować ale gónić Mix 3 Kubišová Katarína 4 Kubiš Vladimír 18:29:32 11:11:51 13:18:39 18:29:32
147 Justy tým Dogtrekking ženy 606 Kateřina Beňadiková 0 10:05:28 13:22:56
148 Amy tým Dogtrekking ženy 605 Lucie Beňadiková 0 10:05:34 13:59:31
149 Kuřízci Mix 73 Tomáš Opolka 74 Eva Gajdaczová 18:38:21 10:18:23 12:21:18 18:38:21
150 Magoři Muži 1055 Ladislav Šimek 1056 Ondřej Novotný 18:42:15 10:37:50 13:13:57 18:42:15
151 Kůželíni Mix 1 Petr Chrobák 2 Jana Nováková 21:23:07 11:31:17 15:20:08 21:23:07
152 Mix 85 Lukáš Hájíček 86 Katarína Múková 21:45:15 11:57:19 14:56:54 21:45:15
153 SRTG Praha Mix 55 Jiří Krotil 56 Nikola Krotilová Tůmová
154 Plyšáci Mix 97 Jana Frýbová 98 Milan Frýba
155 Broučci Mix 107 Linda Tekeliová 108 Dušan Zahradník
156 M_M Muži 131 Marcel Wilczek 132 Michal Tabaček
157 Kluci z Kluk Muži 151 Tomáš Fiala 152 Jan Magoči
158 Pak jdem chlastat Muži 193 Tomáš Bervida 194 Dalibor Hellebrant
159 RUMASPORT Ženy 259 Veronika Tkáčová 260 Kateřina Horylová
160 Montura Czech Team Ženy 261 Hanka Přádková 262 Monika Gemelová
161 Vinari Maratice Ženy 271 Katerina Gracova 272 Jirka Stejskal
162 OCR Runners Olomouc Ženy 283 Adéla Otevřelová 284 Markéta Papaková
163 Casper Team Dogtrekking muži 593 Zbyněk Bieronský 0
164 Rolling Stones Dogtrekking ženy 602 Hana Arazimová 0
165 L + M Dogtrekking ženy 604 Lenka Mazochova 0
166 Mix 1000 Radka Šindelářová 1001 David Fišer
167 Laky Team Muži 1035 Petr Vltavský 1036 Tomáš Hof